MÖBLER / Bord / Sybord 3796239
nr 379 6239
Sybord
1800-tal, höjd: 78, (ytskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 september 2005
Sybord
nr 379 6239
Sybord
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 26 september 2005 |